Header image  

mezinárodní mistrovství čr v curlingu smíšených družstev

 
line decor
       english version   
line decor

 
 

 
 
NA PŘIVÍTANOU  

Vítejte na oficiálních stránkách Mezinárodního mistrovství České republiky v curlingu smíšených družstev, soutěži, která je nazývána Moravian Open Curling Mixed.

Tato soutěž je pořádána každoročně v Brně počátkem dubna. Pro rok 2007 byl vybrán víkend 30. března–1. dubna 2007.

V tomto termínu se do Brna sjedou nejlepší mixované (2 muži a 2 ženy) české týmy a ve třech dnech se utkají o titul Moravian Open Curling Mixed – Mistr ČR mixů. Nejlepší tým pak bude mít právo reprezentovat ČR na mistrovství Evropy v Madridu.

MÍSTO KONÁNÍ

Organizační výbor MČR mixů rozhodl o přesunu turnaje do nové Hokejové haly dětí a mládeže na ulici Střední. Hala je situování poblíž parku Lužánky, nedaleko známého Boby centra. Přesnou polohu haly můžete nalézt na adrese http://www.hokejovahalabrno.cz. Důvodem pro tuto změnu jsou lepší technické podmínky pro přípravu ledu. Takže se snad můžeme těšit. :-))


 

 

ÚSPĚCH NA MISTROVSTVÍ EVROPY
Poslední vítěz Moravian Open Curling Mixed 2006 – tým CC Aritma Praha se skipem Karlem Kubeškou se v říjnu 2006 umístil na skvělém 5.–8. místě v Evropě a potvrdil tak výbornou úroveň českých mixovaných týmů. Přejme si, aby se i letošní vítěz v Evropě prosadil.

TURNAJ V BRNĚ
Letos již popáté v řadě pořádáme Mistrovství České republiky smíšených družstev. Turnaj je pro nás prestižní záležitostí a možnosti jej pořádat si velmi považujeme. Vždyť jde o jedinou možnost, kdy bude curling představen brněnské veřejnosti .


  27/1/07