m
i
x
y

2
0
0
9

 

domů
propozice
účastníci
program
výsledky
fotografie
partneři
novináři
Navštivte také www.curling.cz...

Vítejte na oficiálních stránce Mistrovství České republiky v curlingu smíšených družstev - mixy 2009.

Pořadatelské město Brno se již po sedmé stává hlavním městem českého curlingu. Ve dnech 1. - 3. května budeme mít opět možnost přivítat na brněnském ledě nejlepší české smíšené týmy.

Věříme, že se do soutěže přihlásí kromě obhájce titulu - týmu 1. CK Brno (Synáčková) i další skvělé týmy extraligových a prvoligových hráčů. Vždyť co může být větší výzvou než změřit své síly s finalistou Mistrovství Evropy?

Nechte se tedy pozvat do Brna jako hráči, utvořte tým, využijte prostoru v hale a připravte se na opravdu poslední soutěž této curlingové sezóny v ČR. A nebo jen přijeďte jako diváci, vytvořte pro své oblíbené hráče zázemí, aby mohli podat nejlepší výkony a vytvořte spolu s námi opravdovou curlingovou atmosféru na stadiónu. :-))

Zveme samozřejmě všechny příznivce curlingu. V těchto dnech můžete na brněnském ledě potkat špičkové sportovce, kteří celý rok jezdí po světových turnajích, ale závěr sezóny pravidelně tráví v našem městě. Kromě toho, že se na curling můžete podívat, vám také nabízíme možnost si curling zkusit. Po skončení turnaje pořádáme několik doprovodných akcí, jejichž cílem je všem zájemcům curling ještě více přiblížit. A proč ho zrovna nezkusit pod vedením opravdového hráče curlingu?

Takhle to vypadá na velkém turnaji.
 

Brno,

1. - 3. 5. 2009

(web design: Jarda Světlík)